HEMEN ÜYE OLUN
Hemen üye olarak Değiştirdik.com pazarındaki tüm ürünlere ulaşabilir, istediğiniz veya ihtiyacınız olan ürünler için ilgili ürün sahibine değiş tokuş teklifi yapmaya başlayabilirsiniz.
İLAN VERİN
Ücretsiz İlan Ver butonuna tıklayarak siz de artık kullanmadığınız veya ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı listelemeye başlayın.
ÜRÜN ARAYIN
İhtiyacınız olan ürünlere hızlıca ulaşmak için ilgili ürün ismini ana sayfadaki arama butonuna girip aratın. Gelişmiş Arama seçeneğini tıklayarak ihtiyacınız olan ürünle ilgili diğer detayları da belirtip seçtiğiniz özelliklerdeki ürünleri görüntüleyin. Veya ilk etapta hangi tip alışveriş yapmayı diliyorsanız (değiş tokuş veya bedelsiz ürün), buna göre Değiş Tokuş Ürünleri veya Bedelsiz Ürünler butonlarından birine tıklayın, aradığınız ürün hangi kategori ve alt kategoride ise işaretleyip ilgili kategorideki tüm ürünleri görüntüleyin.
DEĞİŞTİRİN
Beğendiğiniz ürünlerin sahibine değiş tokuş teklifinizi yapın. Teklifinizi kabul eden diğer üyemizle kendi aranızda detayları görüşüp değiştirme işlemini tamamlayın :)