Sıkça Sorulan Sorular

Degistirdik.com’a kaydolmak ücretli mi?

Hayır, degistirdik.com’a üye olmak ücretsizdir. Üye olduktan sonra ürün ilanları vermek, forumlara mail atmak ve web sitesinin diğer özelliklerini kullanmak da şimdilik ücretsizdir.

Degistirdik.com’da nasıl değiş tokuş yapacağım?

Sayfalarımızın en altında bulunan "Kurumsal" başlığı altındaki "Nasıl Çalışır?" sayfasında, nasıl değiş tokuş yapabileceğinize dair bilgiyi bulabilirsiniz. Bu sayfaya gitmek için tıklayınız.

Şifremi unuttuğumda ne yapmalıyım?

Giriş yaparken karşınıza gelen ekranın sağ kısmında "Şifremi Unuttum" tuşuna bastıktan sonra ilgili yönergeleri takip edebilirsiniz.

Benimle ilgili bilgileri kimler görebilir?

Siteye giren herkes sizin vermiş olduğunuz ilanları görebilir. Fakat ilanlarınızın üzerindeki telefon numaranızın gözükmesini istemiyorsanız; ilan verirken İletişim Bilgileri’nin altındaki "İlanımda telefon numaramın yayınlanmasını istemiyorum" kutucuğunu işaretleyebilirsiniz.

İlanım neden kaldırıldı?

İlan verme kurallarına uyulmadığı için ilanınız kaldırılmış olabilir. Lütfen sayfalarımızın en altında bulunan "İlan Verme Kuralları" sayfasını tekrar gözden geçiriniz. Bu sayfaya gitmek için tıklayınız.

Güvenli bir değiş tokuş için nelere dikkat edilmeli?

Sayfalarımızın en altında bulunan "Güvenli Değiş Tokuş" sayfasını dikkatlice okumanızı önemle tavsiye ederiz. Bu sayfaya gitmek için tıklayınız.

İstenilen Ürünler nedir?

İhtiyaç duyduğunuz veya arzuladığınız ürün veya ürünleri yayınlamamızı sağlayan sekmedir. İlan verme esnasında, İlan Tipi’nin altında bulunan İstenilen Ürün butonuna tıkladığınız takdirde ihtiyaç duyduğuuz veya sahip olmayı arzuladığınız ürünün ilanını verebilirsiniz. İlgili ilanınız yayınlandıktan sonra, istediğiniz ürün veya ürünler ana sayfanın üst kısmında yer alan İstenilen Ürünler butonu altında yer alacaktır. Bu sayede, ana sayfada üst kısımda bulunan İstenilen Ürünler’e tıklandığında üyelerimiz tarafından ihtiyaç duyulan veya arzu edilen tüm ürünler toplu halde görülebilecektir.

İletişim Formu

Kafanıza takılan başka sorular varsa, lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşmaktan çekinmeyin.